Izbori za vijeća mjesnih odbora 2014. (6)

Četvrtak, 29 Svibanj 2014 09:00

Obvezatne upute MS2 - zaštita izbornog prava

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Orebić propisalo je Obvezatne upute MS 2 - zaštita izbornog prava.

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO OPĆINE OREBIĆ na temelju članka 21. Odluke oizboru članova vijeća mjesnih odbora na području Općine Orebić (Sl. gl. 03/14) dana 21. svibnja 2014.

o b j a v l j u j e

BIRAČKA MJESTA
NA PODRUČJU OPĆINE OREBIĆ

 

Na području Općine OREBIĆ određuju se biračka mjesta

 

1. Biračko mjesto broj                                              1.

TRSTENIK

PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, TRSTENIK BB

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

TRSTENIK: DONJE SELO, GORNJE SELO, KRAJ

 

2. Biračko mjesto broj                                              2.

PIJAVIČINO

MJESNI ODBOR  PIJAVIČINO - HRVATSKA ČIT., PIJAVIČINO BB

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

PIJAVIČINO: DINGAČ ZAŠKOLJ, DONJE PIJAVIČINO, GORNJE PIJAVIČINO, PANTETIĆI

 

3. Biračko mjesto broj                                              3.

POTOMJE

PROSTORIJE DOMA POTOMJE, POTOMJE BB

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

POTOMJE: DINGAČ - BORAK, DINGAČ - POTOČINE, GRUDA, POTOMJE

 

4. Biračko mjesto broj                                              4.

DONJA BANDA

PROSTORIJE PZ "POSTUP" DONJA BANDA, DONJA BANDA BB

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

DONJA BANDA: GOLUBINICA, KOŠARNI DO, POSTUP, PRIZDRINA, ZAKAMENJE, ZAKOTORAC, ŽUPANJE SELO

 

5. Biračko mjesto broj                                              5.

PODOBUĆE - BORJE

KUĆA ANTE VEKARIĆA, PODOBUĆE - BORJE, PODOBUĆE - BORJE

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

PODOBUČE: BORJE, PODOBUČE

 

6. Biračko mjesto broj                                              6.

KUNA

PROSTORIJE OŠ KUNA, KUNA BB

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

KUNA PELJEŠKA: CRKVICE, GRUDE, HILIĆI, KUNA, PALIHNIĆI, TUDARAC, VUKOVIĆI, ZAGUINE

 

7. Biračko mjesto broj                                              7.

OSKORUŠNO

PROSTORIJE OŠ OSKORUŠNO, OSKORUŠNO BB

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

OSKORUŠNO: ORHANOVIĆI, OSKORUŠNO, PRIVOR, VELIKA PRAPRATNA, ZAGRUDA

 

8. Biračko mjesto broj                                              8.

OREBIĆ

DJEČJI VRTIĆ OREBIĆ, BANA J. JELAČIĆA 8

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

OREBIĆ: A. G. MATOŠA, AUGUSTINA T. UJEVIĆA, BANA I. MAŽURANIĆA, BANA J. JELAČIĆA 1-33 (NEPARNI), BANA J. JELAČIĆA 2-38A (PARNI), BRAĆE RADIĆ, DR. ANTE STARČEVIĆA 2-70 (PARNI), EUGENA KVATERNIKA, IVA DULČIĆA, IVANA GUNDULIĆA, KAP.F.MRČEVIĆA, KRALJA ZVONIMIRA, LJUDEVITA GAJA, S. S. KRANJČEVIĆA, ŠET. KNEZA DOMAGOJA 29-51 (NEPARNI), 30-52 (PARNI), TRSTENIČKA, PODGORJE: GLABALOVO, STANKOVIĆ: DUBRAVICA, MOKALO, PODVLAŠTICA, PUT PODVLAŠTICA, PUT STANKOVIĆ, RADEŠIĆI, SELO STANKOVIĆ 1-47 (NEPARNI), SELO STANKOVIĆ 2-46 (PARNI)

 

9. Biračko mjesto broj                                              9.

OREBIĆ

ZGRADA OPĆINE, OBALA POMORACA 24

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

OREBIĆ: AUGUSTA ŠENOE, BANA J. JELAČIĆA 35-55 (NEPARNI), BANA J. JELAČIĆA 40-80A (PARNI), BIZAROVA, BRUNA BUŠIĆA, CVITKOVIĆEVA, DALMATINSKA, DR. ANTE STARČEVIĆA 1-75 (NEPARNI), ĐIVOVIĆEVA, FISKOVIĆEVA, FRA AMBROZA TESTENA, GETA, GURIĆEVA, HRVATSKE MLADEŽI 2-8 (PARNI), IVANA LENDIĆA, IVANA MEŠTROVIĆA, JOZA OREBIĆA, JOZA ŠUNJA, KARDINALA A. STEPINCA, KAŠTEL, KERŠINA, KRALJA TOMISLAVA, M. CELESTINA MEDOVIĆA, MARKA MARULIĆA, MATICE HRVATSKE, OBALA POMORACA 1-39 (NEPARNI), 2-40 (PARNI), PELJEŠKA, PUT RUSKOVIĆA 2-58 (PARNI), ROKA BONFIOLA, ŠET. KNEZA DOMAGOJA 1-27 (NEPARNI), 2-28 (PARNI), TRG MIMBELLI, ZRINJSKO-FRANKOPANSKA, PODGORJE: NOVI RUSKOVIĆI, SELO RUSKOVIĆI 2-8 (PARNI)

 

10. Biračko mjesto broj                                              10.

OREBIĆ

HOTEL "BELLEVUE", OREBIĆ

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

OREBIĆ: BANA J. JELAČIĆA 57-91B (NEPARNI), BANA J. JELAČIĆA 82-96D (PARNI), HRVATSKE MLADEŽI 1-7 (NEPARNI), KRALJA TVRTKA, LJUBA BABIĆA, NAZOROVA, OBALA DR. FRANJE TUĐMANA, OBALA POMORACA 42-98 (PARNI), PUT KARMENA, PUT RUSKOVIĆA 3-61 (NEPARNI), SVETI KRIŽ, ŠET.KR.P. KREŠIMIRA IV, ŠETALIŠTE ŠKVAR, ULICA OD BLACA, ULICA OD STINA, PODGORJE: CELESTINOV PUT, PUT RUSKOVIĆ, SELO GURIĆI, SELO KARMEN, SELO LAMPALOVO, SELO RUSKOVIĆI 3-19 (NEPARNI)

 

11. Biračko mjesto broj                                              11.

KUĆIŠTE

PROSTORIJE ŠKOLE KUĆIŠTE, KUĆIŠTE

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

KUČIŠTE: KUČIŠTE

 

12. Biračko mjesto broj                                              12.

VIGANJ

HRVATSKI DOM VIGANJ, VIGANJ

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

NAKOVANJ: NAKOVANJ, VIGANJ: VIGANJ

 

13. Biračko mjesto broj                                              13.

LOVIŠTE

PROSTORIJE DOMA, LOVIŠTE

 

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

 

LOVIŠTE: LOVIŠTE

 

 

 

                                                                               Predsjednica povjerenstva

                                                                               Ines Vlahović Cibilić